| BaiatSincer a întrebat:

Cum rezistati pe caldura aceasta? eu unul m-am saturat :-p:d deja ma gandesc la cum va fi iarna laughing sper ca frumoasa :*:* deja mi-e dor de ea. Pana acum dabia asteptam sa vina vara dar acum dabia astept sa vina iarana laughing voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Și eu sunt fix la fel. But at least I try to enjoy the summer! ^^ După ce termin cu examenele, viață frateee!

| alabalaportocalala a răspuns:

Frate pana acum toti ca vai ploua de murim nu se mai opreste si acum toti ca mama mor de cald vreau ploaieee!laughing)adica asa sunt nsi eu tot la iarna ma gandesclaughingwinking