| mady_2128 a întrebat:

Sall TPU:d...am 2 probleme, prima problema suna cam asa : am vrut sa imi schimb poza de la avatar de pe messenger si nu a mers, m-am gandit a reinstalez messengerul dupa ce l am instalat a mers sa il dechid doar putin si nu stiu ce sa ii fac sad a doua problema este ca am vrut sa imi instalez messenger12 si nu merge sa il deschi de loc cryingcryingcryingcrying va rog ziceti-mi si mei ce sa fac dau funditacryingcrying log >mumoscryingcryingcryingbig grin<

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cine te-a mai pacalit ca exista messenger 12? De unde sa descarci messenger 12 daca abia a aparut messenger 11 si nici asta nu este terminat (versiune beta)? Uite ce faci :
INSTALARE YAHOO MESSENGER 11
Dezinstaleaza si instaleaza pe curat mesenger 10, 9 sau care il ai tu! Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 11 il descarci de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Siii...ai grija ce descarci de acum incolo! Daca nu stii ceva s-au nu esti sigura de ceva, intreaba aici!