| XxAndreiMasterxX a întrebat:

de ce nu pot dormi noaptea? dorm dar dupa 03:30 chiar si 05:00 nu stiu dc si chestia e ca maine (azi adica) e scoala in timpu scolii adorm 1:30 2:00 tot tarziu deci si dimineata ma simt obosit si la scoala dupa aia imi trece somnu dar ajung acasa mi-e somn dar nu dorm ca sa nu ma culc noapte trz ce pot sa fac sa imi vina somn mai devreme. P. S : nici nu prea am activitatii ca nu am ce decat pc afara e frig prt nu prea am in apropriere (deoarece unde stau eu sunt numai oamenii batrani ca si bunicii ) precizez ca in vacanta din 2010 dormeam si la 09:00 se trezea bunicu la 06:00 credea ca atunci m-am trezit si eu dar de fapt nu dormisem deloc si faza e ca nu ma imaginati ca ma trezeam la 16:00 si la 13:00 14:00 maxim! ce pot face sa dorm acum in timpu scolii in vacanta mai merge.

1 răspuns:
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Probabil ai o frustrare existentiala, sau neliniste launtrica, Eu zic sa consulti un medic.