| IuuxxI a întrebat:

Sall TPU, deci a fost acum cateva zile un film nu mai stiu pe ce program dar era cu o vrajitoare, o fata, un lord pe care`l chema Rudolph sau cv de genu, si o bestie care cand abia s-a nascut, s-a nascut deformat din cauza vrajitoarei iar cand a ajuns mare a devenit o bestie dar el de fapt era un fiu de rege. Din sangele sau nu stiu cum a bebelusului, vrajitoarea a creat un trol care manca oameni. Dar toti credeau ca "bestia" era capul rautatilor dar de fapt era trolul vrajitoarei. Fata blonda pe care o chema Belle, credea in "bestie" si bestia tinea mult la fata. Vrajitoarea si Lordul Rudolph voiau sa omoare bestia asa ca au facut un plan sa-l omoare, asa ca au inventat ca trolul o va omori pe Belle maine daca nu vine bestia la casa mamei ei. Dar de fapt vrajitoarea si lordul Rudolph au pus sa o omoare pe mama Bellei iar cand bestia a ajuns acolo sa o salveze mama ei era moarta iar toti l'au vazut langa cadavrul ei si au crezut ca bestia a omorat-o. Lordul Rudolph a decis sa decapiteze bestia dar Belle a dat cu nu stiu ce cu fum si bestia a scapat. Dar vrajitoarea fiind suparata a pus trolul sa mearga sa gaseasca bestia si i-a dat un cutit uns cu cv si daca il baga in bestie o facea din piatra. Insa trolului i'a fost prea frica si oricum a dat gres. Apoi, ca sa se razbune, Belle si bestia au venit s-o omoare pe vrajitoare. Lordul Rudolph, care era implicaat in chestia cu trolul, " S-A FACUT CA A PRINS TROLUL" ca sa devina rege. Insa oamenii s`au impotrivit si a dat drumul trolului din cusca si a omorat un om. Belle si bestia si-au facut aparitia cu sageti unse cu o crema care sa-i faca din piatra, pe trol l-a facut din piatra la fel si pe Lordul Rudolph iar bestia s-a transformat in print si a trait fericit alaturi de Belle.
Parca asa s-a intamplat. Nu stiti cum se numeste filmul va rog? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
0 răspunsuri: