| andreirobert15 a întrebat:

deci, imi place de o fata de la mine din clasa, la fata aia ii place de un alt baiat care e prietenul meu dar lui nu ii place de ea!
Fata asta, azi mi-a zis pe facebook sa ii dau numarul meu de telefon, i l-am dat si mi-a zis sa o sun!
Ok, am sunat-o am vorbit cu ea si mi-a zis ca e inutil sa incerce sa se bage in seama cu baiatul ala daca lui nici macar nu ii place de ea!
de ce a vrut sa vorbeasca chiar cu mine cand are peste 10 prietene?
oare ma place?
funda!

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

S-ar putea sa te placa.Tu scrii cu multe greselilAtentie! tu scrii:ai place in loc de ii place La inceput si sfarsit de cuvant se scrie cu i.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A vrut sa ii pui o pila

| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil a vrut opinia ta, tu fiind cel care il cunoaste cel mai bine pe baiatul de care ii place.
Este un pic cam drevre, e sa ii placa deja de tine.
Poti incerca pe viitor sa fii dragut cu ea si s-ar putea sa inceapa sa te placa.

| AdrenalinTm a răspuns:

Vrea sa afle mai multe despre pretenassultau si u ai fost veriga slaba acuma nu e exlus ca n-ar iesi o idila dar trebuie sa insisti cat e cald dupa ce se raceste ai pierdu bafta

| nupebunezau a răspuns:

Buna!
Te-a sunat deoarece tu esti prietenul baiatului pe care il place. Depinde acum, poate se va consola in bratele tale daca vei sti cum sa o iei.

| LoveVampires a răspuns:

Poate ca a incercat sa vorbeasca cu el, el nu a acceptat. o fi zis ca nu au nimic in comun. iar acum ea incearca sa se dea pe langa tine pentru a afla lucruri despre el. ori, a inceput sa.i placa de tine. Vorbeste cu ea happy vezi ce subiecte de conversatie are, daca iti zice de prietenul tau si te tot intreaba de el ...inseamna ca vorbeste cu tine pentru el, daca ea vorbeste cu tine despre orice. ...inseamna ca incepe sa.i placa de tine, sau nu are cu cine vorbii (ca baiat). intreabati prietenul despre ce au vorbit si ...de acolo te descurci. mult noroc (ai incedere in mine, sunt fata si stiu ce vorbesc laughing) )

| petroneladanila a răspuns:

Pai ar fi posibi da te placa, dar poate sa te considere si un prieten in care are mare incredere.