| florinuka a întrebat:

Sall...TPU este pe facebook un joc happy family care stie de ce nu ma lasa sa-mi ajut prietenii sa strang fructele, legumele etc?
Va rog urgent dau funda!

scuze categoria

4 răspunsuri:
| Anonimaa27 a răspuns:

Hey! Inseamna ca nu ai energie. Energia este exprimata prin fulgerele pe care ti le arata sus. Daca nu ai energie, nu poti face nimic. In caz ca ai bani, poti sa iti cumperi din shop de la energie mancare, care te ajuta.

happy

| melinda114 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ai fulgere nu stiu de care daca ai fulgere infinite nu mai poti.

| florinuka explică (pentru melinda114):

Da mie nu-mi apare nici un fel de fulger...

| melinda114 a răspuns (pentru florinuka):

Pai inseamma ca ai fulgere infinite poti face orice dor la tine in gradina