| vladdd16 a întrebat:

Eu stau in alta tara de mult timp si in Romania am o prietena de cand eram eu mic, nu ne-am vazut de 8 sau 10 ani si acum cateva zile am vorbit pe facebook si ia mi-a propus sa ne vedem la vara.Problema este ca nu stiu ce sa vb cu ia in plus mai sunt si timid si nu stiu ce sa fac sad Ma puteti ajuta? Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| eMiiau a răspuns:

Intreab-o ce ii place sa faca, cum isi petrece timpul, chestii din astea si gaseste lucruri pe care le aveti in comun apoi iti va fi mai usor sa vorbesti cu ea.Bafta!

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Vei vedea pe moment ce veti discuta... Nu iti face discursul dinainte.