| FakerbindoX a întrebat:

imi place de prietena cea mai buna a verisoarei mele, cum pot sa-i spun ce simt?

3 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Roag-o pe verisoara ta sa te ajuta. Daca iti place trebuie sa-ti faci curaj si stai linistit totul o sa iasa bine.

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. E SIMPLU! Incepi sa ii faci complimente, sa te porti mai frumos cu ea, sa faci anumite gesturi pe care ea sa le tina minte si sa te placa. Si tot asa pana te considera un prieten, iar apoi ii poti spune sentimentele pe care le porti pentru ea. Chiar daca aceasta relatie de prietenie va dura mai mult timp trebuie sa ai rabdare ca sa poata avea incredere in tine. Te pup kiss. Fundita?

| MeUFO a răspuns:

Bună! Întreab-o şi tu ce muzică îi place sau ce filme îi plac şi invit-o la film. Dacă îi plac prăjiturile, invit-o la cofetarie. Oferă-i mâine un mărţişor şi îşi dă ea seama! Ia uite şi aici :
http://lecturirecenzate.ro/