| 45731253469 a întrebat:

imi puteti recomanda niste filme interesante pentru adolescenti? :*

6 răspunsuri:
| Metalbrain a răspuns:

Stardust, The Dark Knight, Watchmen, The Avengers, The Hunger Games, She's the man...

| vladutzu96 a răspuns:

Http://filmeonlinesubs.wordpress.com/tag/adolescenti/
ai aici o gramada de filme bune. funda?

| Paula012 a răspuns:

Stiu multe, dar nu-ti stiu gusturile. Vreai sa privesti niste filme in romana sau rusa, engleza?"?

| Paula012 a răspuns:

Pai daca nu conteaza uite:
1 Снова ты
2 Очень плохая училка
3 Папе снова 17
4 Монтекарло
5 3 метра над уровнем неба 1 и 2
6 Сумерки
7 Киллеры
8 Вечеринка в Лас-Вегасе
9 Заклятые друзья
10 Титаник
11 Блондинка в законе
12 Соседка по комнате
13 The vow
14 Hatiko
15 LOL
Daca vrei iti spun si seriale pentru. adolescenti...pentru mai multe file intra pe my-hit.

| Soelzis a răspuns:

"So Undercover" sau "Ted" daca inca nu l-ai vazut, "That's My Boy". Pe acestea le-am vizionat si eu recent si sunt foarte bune filmele. Sper sa te fi ajutat. Funda?