| Andrei500 a întrebat:

Sall.TPU! imi spune-ti si mie cu pot sa-mi conving parinti sa-mi ia tableta sau iphone?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Ai putea sa ii ajuti la treburi casnice, sa inveti mai bine la scoala, sa ii respecti poate mai mult si sa ii tratezi cat mai bine, sa le vorbesti cat mai frumos, sa nu le mai ceri prea multe lucruri un timp, sa ii lingusesti, etc. Succes dar pe bune acum chiar e ceva asa indispensabil o tableta>? totusi gandeste-te ca nu e chiar ieftina, in primul rand pune-te in locul lor poate mai au si cheltuieli mai importante... Oricum poate iti cumpara cine stie happy

2 răspunsuri:
| Barbie69 a răspuns:

Pai daca ai rezultate bune la scoala spune-le sa iti ia ca daca nu nu mai invetilaughing

| n1cknam3 a răspuns:

Sincer iti recomand tableta... un iphone sau un android sau un windows phone... sunt toate la fel, faci acelasi **** pe el doar pretul si brandul difera laughing practic pe orice smartphone faci acelasi ****, vorbesti, te joci, bagi teme cool, te conectezi la net si cam atat, sau daca esti programator smartphone (ceea ce nu cred ) il folosesti pentru testarea aplicatiilor dezvoltate de tine, pe o tableta, poti instala programe gen word sau jocuri mult mai faine, sunt mult mai faine pentru ca macar ai un ecran mare, pe langa asta daca iti place grafica poti folosi tableta pe post de tableta grafica daca aceasta are o precizie superioara la touch, poti vedea filme in rezolutie acceptabila, si am senzatia ca pe tabletele windows poti rula chiar jocuri PC mai vechi, in functie de placa grafica si memoria dispozitivului,