| Foxxxy_3238 a întrebat:

Sall TPU, is noua pe acest site oh go on!

Suntem 3 prietene x, y (eu), z

In vara m-am certat cu x >---- si am devenit cea mai buna prietena cu z!
Dupa aia m-am impacat cu x si am fost cele trei prietene. Aman doua se intelegeau ff bine cu mine.
Dupa un timp s-au indepartat de mine pana au ajuns sa steie intr-o banca straight face si pe mine m-au dat la o parte sad sau cel putin asa simt;-j
Si acum tot ne certam o data cu una, odata cu alta

Si nu mai stiu ce sa fac sa aleg una dintre ele sau Nu straight face!
Plzz ajutati-ma :* [ mersi pentru aia care au dat raspunsuri kiss dau si funda love struck ]

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ele nu te mai baga in seama, e evident ca s-au gasit ele pe ele si ca de tine nu mai au nevoiestraight face, adica erai buna atunci cand erau certate una cu alta si nu aveau cu cine sta. Acuma dupa ce s-au impacat pe tine te-au dat la o parte. Ar fi bine sa le eviti, sa nu mai fii prietena cu ele. Iar daca vreodata te mai abordeaza in legatura ca de ce nu mai esti prietena cu ele si etc. spune-le ca brusc ma bagati in seama?!?! Succes!:*

| larousee a răspuns:

Mereu exista divergente unde sunt 3... am trecut si eu prin asta. aveam 2 prietene si una din ele era geloasa ca cealalta se intelege asa bine cu mine. si a intors-o impotriva mea. m-am hotarat sa port o discutie matura cu cele 2 sa vad motivul si mi-am dat seama ca nu merita niciuna din ele. incearca sa vb cu ele sa vedeti care e motivul pentru care nu merge prietenia