| Mazal a întrebat:

Sall tpu.La jocul acela dupa facebook top eleven exista vreun hack de money, tokens si fani care sa mearga sa fie fara survey si parola?
Funda pentru ce-l mai bun raspuns si mai rapid! happy
Scuze categoria. big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu, cred ca exista hack-uri pe face, joaca-l pe net daca doresti hack, doar pe net poti trisa la orice joc.

| Mazal explică (pentru LonelyLoner92):

Si pe facebook poti, la jocu ala dragon city am la hackuri si la top eleven spui ca nu se gaseste, nu te cred big grin