| xxxrayzaxxx a întrebat:

m-am intors cu intrebarea ca vreau sa cuceresc o fata pentru ca trec pe langa ea fiind cu prietenele ei si nu situ ce sa spun nimica ca nu stiu ce sa spun ma blochez si ma simt in al 9 cer cand trece pe langa mine ea stiind ca o plac si nu stiu cum sa fac ca le-am intrebat pe prietenele ei si parerile sunt diferite ba ca ii place ba ca nu-i place de mine si niciodata nu am auzit parerea ei... pls experto TPU helpp primiti multe funde... daca ma ajutati sa o cuceresc am incredere in voi

Răspuns Câştigător
| vaa a răspuns:

Oups.Pare genu'care nu se dezlipeste de prietenele ei.
Eh. trecem peste.
Cum se face ca stiu si prietenii ei ca o placi?
Nu e un atuu.
Uite. Daca zici ca vb cu pr ei, baga-te in seama.
Saluta -i pe ei daca ti-e mai usor.
Si. ea acum.
Cat de greu poate fi sa o saluti.
Sa fim seriosi, e fata pe care o placi!
Cand o vezi ca trece pe langa tine, uita-te in ochii ei, si salut-o.
Ce poate face? nimic.
Si daca vezi ca tipa rade, sau faze, nu te place.
Si adio. Pierderea ei!

Desi nu cred thinking
Baftahee hee.

3 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea ca un amic, asa poti afla mai multe de la o fata, crede-ma. laughing Apoi va imprieteniti mai mult si la momentul potrivit "pui mana pe ea". laughing Sper sa te ajute. Bafta.

| Timmotey a răspuns:

De ce nu o tragi de o parte de langa prietenele ei doar esti masculul feroce aici si ii zici direct nu e ceva rau nu se va intampla nimic rau nu ai alta solutie decat sa ii vorbesti sau sa faci ca mine ii pui un biletel in buzunar cu id ul tau de messs si vbiti pe messs e mai usor asa

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut.foarte simplu. uite 3 cazuri:
1) nu te stie
faci cumva sa intri in vorba cu ea,alergi si din grs dai peste ea(din grs"") si atunci zici scuze scuze si ceri apoi idul de la un coleg/o colega de a ei si la inceput ii zici scuze pentru ca te-am lovit, si apoi incerci sa gasesti subiecte comune, apoi intr-o zi o intrebi daca are prt si ce crede despre tine oricum bfthappy
2)daca va stiti putin,doar cunostinte: o saluti mai des,intri in vb cu ea pe mess,la scoala te prefaci( ca in cazul precedent) ca dai peste ea,in pauza o chemi afara din clasa ca sa vorbiti, te uiti la ea frumos, si tot asa, pana ajungeti prieteni. apoi o intrebi ce crede despre tine si daca are prieten si cand simti ca e momentu zici ca iti plc de ea
3) daca sunteti prieteni este mai usor:la inceput vb despre ceva banal si cand simti ca e momentul spune-i: ce crezi despre mine? eu cred ca tu esti f de trebuie si draguta, ma rog vezi u si apoi ii zici ca o placi
succes!:*