| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta si urmeaza sa soseasca. Este vorba de Samsung Galaxy Note 10.1 (varianta fara 3G). Eu am un modem de internet de la RDS si nu stiu daca il voi putea folosi cu aceasta tableta. Il pot folosi? Are vreo legatura cu faptul ca tableta nu are 3G?

3 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Cred ca nu va putea merge. Am si eu modem de la RDS si ii trebuie mufa dintr-aceea ca cea care intra in calculator.

Cand soseste uita-te atent la tableta.

| denis57612 a răspuns (pentru ΞJustΞмэΞ):

Pai nu are mufa. In conditia in care imi cumpar adaptor (exista), va merge?

| ΞJustΞмэΞ a răspuns (pentru denis57612):

Da. cu siguranta.