| halooha a întrebat:

mi-am luat un router tp-lionk si cand bag toate cablurile care trebuie si in router si pc si nmetu nu mi se aprinde decat beculetul de powen dc nu se aprind si celelalte ca vreau sa-mi fac wirles ca tocmai mi-am luat tableta da nu l pot instala pana nu mi se aprind beculetele sau sa licare va rog helpppp

5 răspunsuri:
| halooha explică (pentru Dextermax2014):

Nu ma ajuta cu nimic tutorialu asta ca nu imi zice dc n u mi se aprind beculetele

| Dextermax2014 a răspuns (pentru halooha):

Nu ai pus curent in el sau nu ai pus cablul de internet in el

| halooha explică (pentru Dextermax2014):

Ba da am bagat cblurile caum arata in manualu de instructiuni

| Dextermax2014 a răspuns (pentru halooha):

Ai pus cd de instalare