| MihaicaDan a întrebat:

mi-am reinstalat windows-ul si din greseala am sters si partitia Primara (C). si locul unde aveam Jocuri,Poze etc D. Jocurile le iau inapoi dar pozele, videoclipurile nu. Stiu ca era un program cu care recuperam programele sterse si din cosul de gunoi. Ala merge si daca am reinstalat windows-ul? Daca nu exista vreo solutie sa-mi iau pozele domente. si altele? FUNDA
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Maomau a răspuns:

Sa inveti ca sa stii pe viitor ca discul C este NUMAI pentru sistemul de operare.
Si e bine ca pentru toate programele si datele tale sa ai alte partitii!

4 răspunsuri:
| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu mai există altă soluție, trebuia să le salvezi pe un stick înainte să reinstalezi windows-ul.

Acel program nu mai merge dacă ți-ai reinstalat windows-ul.

baftă!

| MihaicaDan explică (pentru IepureleCuLopată):

Salll Vreau sa-ti spun ca am gasit cu programu RECUVA... ORICUM MERSI

| IepureleCuLopată a răspuns (pentru MihaicaDan):

Interesant, nu credeam că există o modalitate, oricum baftă multă!

| reych75heaven a răspuns:

Nu merge trebuia sa le bagi pe un stick