| andreirobert15 a întrebat:

Sall TPU
Mie imi place de o fata si am intrebato daca vrea sa stea cu mine si a zis ca nu.
Dar de o spatamana tot incearca sa se bage cu mine in seama
Ce inseamna ca eu nu mai inteleg nimic?
Funda

3 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Isi da seama ca a gresit. Dar pentru un timp nu o baga in seama, poate vrea doar sa isi bata joc de tine.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Cel mai sigur ca ea te considera un foarte bun amic, nu si iubit, chiar daca tu o placi. In cazul asta, nu prea ai ce-i face!
O zi buna!

| RbdGirls268 a răspuns:

Poate si-a schimbat parerea, cred ca acum isi doreste sa fiti impreuna. Ar fi bine sa o mai intrebi daca isi doreste sa formati un cuplu.