| NoLoveNoStress a întrebat:

Plss am nevoie de as.
Dati`mi va rog frumos prieteni pentru. farmerama deoarece sunt lvl 17, am intr. in Pasunea Salbatica si am numai ierburi si grohotis si`mi spne ca am nevoie de prieteni care s m ajute... Plss` help`... Voturi!

1 răspuns:
| BoboooBubuuu a răspuns:

Uite aici cativa prieteni : micutabiuta, denideni10, diana20003, bogdan_fotbalistu, sofia2359, princess_alyce, dariamuresan, ralu_sweet_99. Daca mai vrei prieteni sa stii ca eu sunt micutabiuta. papa