| litlledolleioanna a întrebat:

profilul meu la fb este privat pb este ca vreau ca anumite publicatii de pe peretele meu sa le vada si altii nu numai prietenii mei si ceilali care nu-i am in lista si nu stiu unde trebuie sa intru ca sa activez asta ca in dreptul publicatiei nu-mi apare ¨publi¨c¨imi apare numai prietenii si alte prostii.pls help

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Pentru toata lumea ->click pe -> salveaza setarea Enjoy!

| TheFACKYouTub a răspuns:

Inainte sa postezi ceea ce scr pe fb, jos unde dai sa publici ceea ce ai scris, ai o casuta si iti scrie daca acel link e public ori privat.nu e obligatoriu sa umbli in setariwinking