| DrTerrible a întrebat:

.. spuneti-mi si mie niste aplicatii faine pentru Samsung galaxy s4! Care imi spune cele mai faine primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Sa il stapanesti sanatos!
Subway surfers, temple run, talking tom cat, jetpack joyride, cut the rope, doodle jump, pou, glow hockey, ice cream jump, plants vs zombies, fruit ninja.
Astea sunt cele mai cunoscute dar mai sunt multe alte jocuri faine happy

| Carmen100 a răspuns (pentru Carmen100):

Mersi pentru funda happy

2 răspunsuri:
| DrTerrible explică:

Stiam si eu mare parte din ce mi-ai spus tu...eu nu m-am referit neaparat la jocuri.m-am referit la gen ii cv aplicatie de facut poze care baga 2 fete-n una si genuri din astea. Infine mi-ai raspuns frumos...de aia ai primit fundahappy