| speed18 a întrebat:

Stiu ca exista un program care cica recuperezi ce ai aruncat de mult timp din pc.cum ar fi acum 2 luni am aruncat ceva am sters un prog din pc si acum vreau prog ala pentru ca pe net nu se gaseste si daca il gasesc e parolat.Cum ii spune la prog ala si daca puteti sa imi spuneti si cateva cuv despre cum se folseste. FUNDA

1 răspuns:
| ale a răspuns:

Da exista, uite aici, il poti lua:
http://www.pandorarecovery.com/download/
il instaliezi si scrie acolo de unde doresti sa recuperezi(din D, C etc) si de acum cat timp