| CowboyxD a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si 8 luni. M-am apucat de bara (tractiuni), cum se topeste zapada ma apuc de alergat (jogging), o sa ma apuc si de basket dar doar acasa. Iar 3 luni de vara o sa imblu la inot (luni, mercuri, vineri).Am inaltimea de 180-181.Cum credeti o sa ajung la 185-186 pina la sfirsitul verii?

1 răspuns:
| siliker a răspuns:

Parerea mea este sa te inscrii la un club sportiv de basket daca iti place. Cunosc un prieten care s-a inaltat 5 cm in 4 luni de basket