| adrian_2389 a întrebat:

Sunt un jucator de counter strike 1.6 si vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva
Am download un server cs gata facut de pe net si nu stiu cum sa devin admin
Lasati id de mess sa vb mai multe pe mess mersi mult

Răspuns Câştigător
| deletedprofile a răspuns:

Eu te-am ajutat ala e but se mira ca ai down. un server oh go on
Hai cu funda!

2 răspunsuri:
| Em0k1dCraiova a răspuns:

Ai downloadat un sv? nu am mai auzit? da-mi indicii despre sv?

| viperady a răspuns:

Te duci in folderul serverului in cstrike addons amxmodx configs users si jos de tot dai asa sau ma rog depinde ce server ai unde scrie owner pe la linie pe acolo copiezi asta "numele tau" "parola ta" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" si schimbi alea intre ghilimele atat doar numele si parola ta salvezi si gata pe urma te loghezi ca adminwinking bafta