| adrian_2389 a întrebat:

Sall TPU
v-ati dori sa intrati in lumea interlopa?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.Nu este nicio parte buna, plus ca exista mai multe pierderi decat beneficii.
In plus, cum zicea si Ray:Odata ce ai intrat acolo, nu mai ai cale de intoarcere.

| Rayyy a răspuns:

Nu, in niciun caz. Odata ce ai intrat acolo, nu mai ai cale de intoarcere.

| kire a răspuns:

Te sfatuies sa stai cuminte, daca iti trece prin cap sa intri in asa ceva!

| ioandreii a răspuns:

Nu, este atata plictiseala toti se mint uni pe alti si pe ei insasi, toti incearca sa para cineva cheltuie mult numai pentru ca sa se simta cineva, mereu stau cu teama ca nu cumva cineva sa-i ofenseze, sunt paranoici viseaza dusmani si adversari oriunde, sunt nefericiti, neintelesi si tratati cu nesinceritate si frica. Nu exista pace pentru ei. Apoi spunea cineva ca "Celor mandri insusi Dumnezeu le sta impotriva."
Intr-o astfel de lume lipseste viata.

| optimistul a răspuns:

Da as intra sa am bani si faima si sa le fie frica la toti de mine sa *** ce vreau si cat vreau asta e tara mafiotilor ( restul sunt furnici )

| mannu a răspuns:

Sigur ca nu happy

| IoanaAndrei a răspuns:

Da, uite aici un ghid : http://lemonparty.org