| doggy123 a întrebat:

Vine revelionu si doresc sa chem mai multi prieteni la mine si sa ne distram(parintii nu o sa fie acasa). Am masa de ping-pong,am plasma sa ne uitma la filme horror, jucam carti etc...As dori sa va intreb: Ce alte activitati mi-ati putea recomanda sa facem(ex: adevar sau provocare ssau altele)?

3 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Scrieti fiecare cate 10 biletele. Pe fiecare biletel o activitate. Ficare luati pe rand cate un bilet si executati ce scrie acolo. E ca un fel de adevar sau provocare, insa doar cu provocari. E amuzant daca sunteti mai multi si ai prieteni deschisi la idei noi.

Răspuns utilizator avertizat
| LuciWv a răspuns:

Pai prieteni?
Fete sau baieti?
Ori cum,fiind noaptea de revelion ceva nebunesc sa va amintiti tot anul happy,nu adevar sau provocare? mda ar merge,dar sa facem ceva mai interesant,ce zici de:
POKER pe dezbracatea laughing
Care pierde,jos cate o textila,si care ramane fara textile(haine) sare in zapada,daca nu-i zapada,ia o galeata de apa si o toarna in cap afara in ger happy,asta daca-l tin plamanihappy,daca nu,nu recomand astalaughing.
Totusi ce spui tu ping-pong, film si un joc de carti, e o seara classica intre baieti.
Poker pe dezbracatea, va fi mai calumea daca sunt si fete, si mai tare sa va batalaughing
Eu stiu ce fac:
1. Bataie generala de zapada
2. Un vin fiert
3. Poker pe dezbracate + provocarea :->
4. O comedie(film)
5. Pe la 5, ar fi ceasul cam 23:45, scoatem sampania de la racoare, punem in pahare, iesim afara si la 00:00 LE SPARGEM!winking
Totusi ai putea fi original,sa faci ceva ceti trece prin cap, Ori ce, e revelionul, ori ce ai face, ramane cu un an in urmawinking
Bafta