| dynamik a întrebat:

Sall TPU
Vreau sa imi cumpar un telefon cu android si nu prea am habarn spuneti-mi si mie ceva telefonae cu android mai ieftine dar macar sa mearga temple run 2...
Fundaa

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Toate astea au android
http://www.emag.ro/......id-ig744/c

3 răspunsuri:
| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Vezi pe cele de la firma Allview...Am auzit ca sunt destul de ieftine si au si android.

| dynamik explică (pentru HaHaHaProductionRO):

Si sunt proaste telefoanele de acolo

| diddyabc2000 a răspuns:

Poti sa iti cumperi orice telefon cu touch screen(de exemplu:un Samsung galaxy 3 mini care costa aproximativ 1200 lei:depinde daca il iei la abonament sau la liber). exista multe telefoane pe care sa mearga temple run. depinde de ce telefon vrei tu si de cati bani esti dispus sa dai. sper ca ti-am fost de folos!happy