| AdYtZu_5667 a întrebat:

Sall un hack damage pentru metin2 united sa mearga dau funda mersi mult!

3 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Eu stiam ca s.au scos toate hack`urile de damage thinking
Cel putin. de pe oficiale. :@

| LikOsZZZZ a răspuns:

Sall, mane si eu joc de ceva timp metin, pentru privat singura metoda pentru damage ar fi sa. ti modifici acele fisiere din folderul cu jocul instalat, dar hack damage. nu o sa. ti functioneze nici o piraterie! sfatul meu. bafta!happy

| alonys a răspuns:

Ma frate eu sincer am folosit asa ceva dar nu mai gesesti ca au inceput sa le scoata dci mai bine incearca sati bagi in iteme bonusuri succes!