| gyoo66 a întrebat:

Sall...vreau si eu bancuri frumoase care stiti? dar nu de pe net pentru k le stiu... dau fundita cele mai frumoase happy :* love struck

2 răspunsuri:
| HeiSuntNati a răspuns:

Un iepure la cofetarie: Buna ziua! Aveti 100 de painici mici, mici, mici, mici? Vanzatorul: nu. Iepurele a doua zi: Buna ziua! Aveti 100 de painici mici, mici, mici, mici? Vanzatorul: nu. Iepurele a treia zi: Buna ziua! Aveti 100 de painici mici, mici, mici, mici? Vanzatorul: nu..mai pe seara..vanzatorul se duce la brutar si zice: Hai mai sa ii facem lu' asta 100 de painici mici, mici, mici, mici. A patra zi, iepurele vine la brutarie si zice: Buna ziua! Aveti 100 de painici mici, mici, mici, mici? Vanzatorul: da! Iepurele: Dati-mi si mie una! big grin

2. Iepurele la cofetarie: Buna ziua! Aveti o prajitura, care sa curga, asa, printre degete asa, pana la coate? (gesticulezi si tu) vanzatorul nu: a diua zi iepurele: buna ziua! Aveti o prajitura, care sa curga, asa, printre degete asa, pana la coate? vanzatorul: nu! A treia zi, iepurele:Buna ziua! Aveti o prajitura, care sa curga, asa, printre degete asa, pana la coate? Vanzatorul: nu! ..mai pe seara..vanzatorul: hai mai sa ii facem lu asta o prajitura asa! A patra zi, iepurele: buna ziua! Aveti o prajitura, care sa curga, asa, printre degete asa, pana la coate? Vanzatorul: da! Iepurele: iuuuuu! ce scarbos!

3. -Pss pss! Stii bancul ala cu iepurele in baie?(trebuie sa intrebi tu pe cineva)
-hmm..nu! tu?
-nici eu! Avea usa incuiata.sad

sper ca nu le stiai. happy

| Adrian43 a răspuns:

Un tip merge intr-un club si intreaba pe una:
Dansezi?
Da.
Atunci te dai te rog de pe scaun sa stau jos. happy
sau:
Un om in vestul salbatic intra intr-un bar si spune:
Cine mi-a furat calul? - din bar nimeni nu spune nimic.
Mai intraba odata:
Cine mi-a furat calul ca daca nu fac ce a facut si tata?
Atunci unul din bar spune:
Pai ce a facut tatal tau?
Omul:
A plecat acasa pe jos. happy FUNDA!