| Belly a întrebat:

Sallut! imi spuneti va rog in ce as putea sa ma imbrac la scoala zi de zi. Adica ma refer ce combinatii as putea face ..blugi cu ce? ce culori sa combin?

2 răspunsuri:
| Slow a răspuns:

Cel mai bine este te imbraci asa cum te simti tu in largul tau, haine comfortabile. Sa nu uiti insa de decenta, asta iti vine cel mai bine.
Culorile tin de tine si de preferinte, sa ai insa grija sa nu fii un bufon. Culori vesele, ca doar esti tanara. O pereche de blugi albastrii cu o camasa alba sau o bluza inflorata. Blugi negri cu un tricou rosu/mov/verde/albastru/colorat. Cand e mai cald iti poti lua o fusta pana deasupra genunchiului cu o bluza sau o camasa sau o preche de pantaloni trei sfeturi.
Mie pers o nal imi place sa ies din tipar, insa cu bun simt. Una dintre combinatiile preferate este un body o culoare aprinsa, blugi negri si un bolero negru deasupa, cu o curera rosie eventual. Sau blugi simpli, o camasa cu dungi sau ceva modele si in talie o curea lata de culoarea blugilor. Iarna imi mai place foarte mult sa imi iau o fusta de blugi, cizme pana la genunchi (simple, negre/maro, fara toc), o bluza alba, un plover crem sau maro si o esarfa la gat care sa se asrteze. Cand e mai cald niste blugi, un tricou si o pereche de balerini sau o camasa legata in talie cu o esarfa prinsa intr-o funda intr-o parte. Depinde insa de gustul fiecaruia si important este sa te simti tu bine. Incearca oricum sa ai mereu macar o culoare pe tine si sa fii cat de cat asortata.
Orice haina va arata bine pe tine daca tu te simti bine in ea!

| GiuliaGiuly a răspuns:

Poi sa te simti lejer ..nu foarte elegant sa te simti stramtorata. ceva relax, haine colorate mai ales vara, tricouri veselebig grin.sa fi in largul tau