| Alex_Grozea_1998 a întrebat:

Sallut :S Am nevoie de ajutor va rog frumos ajutati-ma urgent am uitat contul de market adica google si am avut parola de lini stiti si l-am facut de multe ori si acum imi apare sa scriu adresa gmailu si pw da nusthu passwordul ajutati-ma am telefon Samsung GALAXY Ace 2

Răspuns Câştigător
| MyNameIsCata a răspuns:

Frate acelasi lucru am pati si eu la acelasi telefon.Prima data scoate bateria din telefon. Apoi o bagi la loc si ti apasat pe butonul din dreapta pe POWER si pe tasta din mijloc.Se deschide un meniu in care navighezi cu tastele de la volum pana la "wipe data/factory reset" si apasati HOME (in cazul telefoanelor cu Android 2.3) sau tasta de blocare a ecranului (pentru ICS: sg s 3) si navigati pana la "yes" si repetati procedura. Reporniti telefonul selectand "reboot" si acesta va fi ca nou numai toate aplicatiile vor fi sterse dar altceva nu mai poti face asta este singura sollutie.Sigur va merge. Funda?