| FuNnYy a întrebat:

Sallut TPU am o problema mi-am facut server de cs 1.6 classic si mi-am dat admin tot dar cand intru pe server si incerc o comanda de ex amx_say aaa(doar un ex) imi zice ca nu am acess la comanda am incerc sa-mi dau amdin pe ip si pe nume is degeaba am facut totu bine cine am ajuta Funda + vot 2 ani deci am facut totu bine 100% dar nu stiu dc nu mere adminu plss ajutor

Răspuns Câştigător
| silviusilviu95 a răspuns:

Pai incearca sa faci din nou sau vezi ca s-ar putea sa fi din pc de la tine! dar am facut si eu servar de cs si la fel a patit incearca sa-l faci din nou la fel si o sa vezi ca a i succes! FUNDA? big grin