| garceaneb1 a întrebat:

Salt TPU! Ma enervez foarte repede pe gagicamea si o supar mereu. Nu stiu ce sa fac am incercat sa ma controlez dar nu pot, poate si voi ati fost in aceeasi situatie ca si mine si poate stiti cum este. Nu vreau sa ma plang sau sa-mi plang de mila, poate reuseste cineva sa ma ajute si sa-mi spuna ce sa fac, poate o sa radeti de mine ca nu pot sa ma controlez dar la nevi spui tot felul de lucruri prostesti. Nu stiu cum sa va explic, nu mai exista zi sa nu ma enervez si sa nu o fac sa planga, vreau sa ma controlez dar nu reusesec, poate ma repet ce vreau sa spun dar sunt oarecum disperat pentru ca o iubesc enorm de mult si ea ma mi-a zis ca ma iubeste dar cat sa mai reziste sad. Va multumesc celor care incearca sa ma ajute si ma sfatuiesc ce sa fac si va rog sa nu radeti de mine si alte chesti, pentru ca daca voriam sa rada lumea de problemele mele ma duceam pe strada si tipam in gura mare. Poate sunt rautacios dar sunt disperat!

1 răspuns:
| s3byk91 a răspuns:

Salut. exact in aceeasi situatie am fost si eu, nu esti singurul. nu stiu o solutie pentru asa ceva insa incearca niste antidepresive pentru ca poate esti suparat de multe ori pe altcineva si te descarci pe ea deoarece ea iti este alaturi la orice si poti sa ii spui orice probleme ai avea. eu pe cand am incercat antidepresivele a fost prea tarziu, ne-am despartit. Oricum, fa ceva repede pana nu e prea tarziu.