| hp8510p a întrebat:

Salut.A castigat cineva la concursul Pall Mall? Pana acum am castigat 3 brichete si 2 pachete de tigari...am mai castigat 4 pachete la Dunhill dar acolo trebuia sa cumpar un pachet ca sa-mi dea altul gratis (daca cumparam 4, primeam 8).La Pall Mall nu stiu daca primesc premiile pana nu cumpar iar tigari si mi-e sa nu bat drumul degeaba

1 răspuns:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Eu am castigat 4 perechi de ochelari de soare si o bricheta pana acum. Unchiul meu stiu ca a castigat o enciclopedie foarte stufoasa ce cele mai frumoase locuri din lume