| Whitesnake99 a întrebat:

Salut, a facut cineva tratament Blu-U (lumina albastra) pentru acnee? Eu sunt la a 4-a sedinta abia, nu cred ca au cum sa se vada rezultate dar parca mi-au aparut mai multe cosuri de cand am inceput terapia asta. E un semn normal, stie cineva ceva?

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Eu am facut tratament cu astfel de lumini pentru spondiloza. Am simtit efectul... la buzunar. Altceva, nimic. Si mi s-a spus de la inceput ca e nevoie de 10 sedinte. Ca sa nu renunt daca nu vad nici un efect.

| Whitesnake99 explică (pentru Peridava):

Totusi cred ca vorbim de alte chestii happy ce are spondiloza cu acneea?

| Peridava a răspuns (pentru Whitesnake99):

Are tipul de tratament. Singura spui ca nu simti efectul. Dar daca nu te-ai convins, mergi si plateste cat poti de mult.