| UnTipObisnuit a întrebat:

A mai scris cineva de aici pe wattpad?

Am inceput sa imi public si eu cateva dintre "creatii" acolo, momentan o poezie pe zi din cele pe care le-am deja.

Sunt curios, cum faci ca lucrarea ta sa apara la recomandate si cum se face advertisingul.

1 răspuns:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da. Ai pus tag-uri? Daca nu scrii despre mizerii siropoase, sex, ficuri etc, nu prea esti bagat in seama. Incearca sa urmaresti mai multi oameni, sa comentezi ce citesti pe acolo sau sa dai stelute, poate o sa atragi atentia astfel.