| Tonyca123 a întrebat:

Salut, abia am vorbit cu o fata pe facebook zilele astea, ea m-a bagat in seama intrebandu-ma din ce liceu sunt (avem multi prieteni in comun).Am vorbit putin despre profesori, despre viata in acel liceu.Sunt cu 2 ani mai mare ca ea si avem programe diferite eu dupa amiaza ea dimineata.Cum pot vorbi dinnou cu ea, despre ce, cum sa incep.Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Pai daca ea te-a bagat in seama, atunci e interesata de tine. Vorbeste cu ea normal, salut-o. Pune-i intrebari, ca sa vezi ce subiecte aveti in comun. Dupa, o sa fie foarte usor. Gen: ce filme ii plac, ce muzica asculta, ce animal ii place, ce face in timpu liber, chestii de genul.ah da, sa nu fi pervers.acum,depinde ce fel de fata e. unele se cam supara, si o sa te creada obsedat.succes:*

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru AliTheo18):

Da,dar noi nu luam in calcul faptul ca programele lor sunt diferite...deci se pot vedea doar sambata si duminica, presupunand ca nu chiuleste niciunul, iar baiatul e serios si cele cateva ore ramase dupa iesire le aloca studiului
+ ca probabil e mica si nu au acelasi interes unul de la altulsad.el e in a 11-a ea e in a 9-a,

| AliTheo18 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Sti tu, totul incepe cu o prietenie! Si deocamdata e vacanta.Sa o invite in oras! Dar mai intai sa-i capete increderea.Cam asa.Nu e foarte greu de facut! Eh, e boboaca, si eu ma uitam la aia mai mari, nu-i nimic.laughing))

3 răspunsuri:
| CarlaDiana23 a răspuns:

Buna! Fiind si eu fata,de obicei cand abordam noi pe cineva, iti pot spune ca in cele mai multe cazuri ne dorim sa conversam. big grin Asa ca, incepe o discutie normala, spune-i ca-ti place o poza de-a ei abia postata, sau o melodie abia distribuita. Leaga-te de ceva recent. Te pup si bafta! :* :*