| DeadManSoryn a întrebat:

Salut, aceasta intrebare este legata de "4Story":
Deci, sa incep, vreau sa va intreb daca arcasul este cel mai bun ma intrebam si cred ca el este cel mai bun deoarece ma bateam cu monstri si ii omora foarte repede cu arbaleta(de la lvl 5 +6)dar vreau sa vad ce raspunsuri dati si ma voi decide astfel:
voi o sa ziceti care e cel mai bun iar eu vand de ex:arcasul are 5 puncte deoarece lati votat.Astept raspunsuri foarte bune pentru a putea sa ma decid si inca ceva daca mi-as alege un caracter si vreau sa fiu mai bun+sa am Pietre Lunare cum sa il fac pe tata sa imi dea 3, 5 sau 10 euro maxim. Dupa cum spuneam va urez bafta la raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| costinxx22 a răspuns:

Da eu am mai jucat 4 story aveam lvl 23! Am jucat pe tate caracterele! Cele mai bune caractere sunt: arcasul si umblator nocturn sunt cei mai buni la lvl 29 iti da niste magii suer tari! Funda?

6 răspunsuri:
| LionelMessi10 a răspuns:

Nu e somnambulul deoarece exista o potiunea cu care arcasii pot vedea somnambulu si scapa din vrajile de war si preot.

| DeadManSoryn explică (pentru LionelMessi10):

Ce potiune? Imi poti zice?

| LionelMessi10 a răspuns (pentru DeadManSoryn):

Am uitat numele.Era una verde dar nu una de curatare.Ti-o da daca desigilezi,, Lacrimile Zeitei''.

| AndreyStan a răspuns:

Umblatorul este cel mai bun pentru ca ai pulte magii de imobilizare si eu am unul de lv 20, cand faci misiuni in zone unde monstri te ataca singuri te faci invizibil si te duci unde vrei tu e super tare. funda? pls

| AlexandruCro a răspuns:

Casu e bun finca poate lupta de la indepartare si rupe aproape tot in afara de raz depinde cat de bun combini skill-urile daca e un raz care nu stie sa joace il omori si din 3 skiluri la acelasi lv

| Gaara5846 a răspuns:

Cel mai bun caracter e cu sigurant somnambulu ( umblatoru nocturn) deoarece are mult stun+otravire+imobiliriza+orbire + multe skilluri cu damage ridicat