| Carton a întrebat:

Acu vreo 5 zile m-am epilat cu ceara pe piept. M-am iritat destul de rau, am facut niste bubuite rosii in zona in care m-am epilat, la inceput erau multe si restul de rosii acum dupa 5 zile sunt mai putine, dar parca sunt...albe (ca un fel de cosuri). Pe zi ce trece parca sunt din ce in ce mai putine, semn ca se vindeca, dar totusi ma ingrijorez sa nu se intample ceva. Stie cineva ce o fi? Oare imi trece in urmatoarele cateva zile? scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Au aparut pentru ca te-ai iritat :d.
Da-ti cu spirt si cu mixtura te va ajuta sa nu te manace asa rau pentru ca mixtura este mentolata si ti le va mai trage.
Good luck! >:d

| Carton explică (pentru Latinmoon):

Stiu ca au aparut pentru ca m-am iritat, dar au trecut deja 6 zile si inca n-au disparut... dupa cum arata o sa mai dureze inca vreo 3-4 pana sa dispara de tot

| Latinmoon a răspuns (pentru Carton):

Intr-adevar vor disparea in 3-4 zile dar trebuie sa le ingrijesti!winking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti treaca, dar daca continua asa iti recomand sa inlocuiesti ceara cu o crema.