| Paragraf45 a întrebat:

Salut, acum 2 zile prietenul meu cel mai bun mi-a spus sa sun pe fosta mea sa vorbim (ne plictiseam). Eu o sun, evident ea incerca sa ma faca gelos i-a dat numarul ei si el l-a salvat, credeam ca e la misto. Iar eu am agitat putin lucrurile si i-am zis daca are curajul sa il pupe pe gura cand il vede.
Iar astazi ii da mesaj fosta sa iasa pe afara, stiind ca merg si eu. El si-a dat masca jos si ea l-a pupat. (Eu i-am spus sa nu o pupe ca ma deranjeaza si stie foarte bine lucrurile dintre mine si ea). El efectiv mi-a zis in fata dupa ce s-au pupat de cateva ori, tinut de mana..etc.
Ca e vina ei ca ea l-a pupat(dar el si a dat masca jos s-o pupe).
Ce ar trebui sa fac cu prietenul asta? El nici macar nu se simte vinovat si imi zice ca nu o place, dar a fost SIMP cand a vazut-o...

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Dupa parerea mea ai o singura optiune acum. Sa nu mai vorbesti cu niciunul dintre ei niciodata.
Daca mai vorbesti cu ei inseamna ca practic te lasi calcat in picioare si iti meriti bataia de joc.

Acum ramane decizia ta, accepti sau nu bataia de joc?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Ah ce bine mă simt că nu am prieteni. Cei pe care-i numești prieteni, te calcă mereu în picioare cu prima ocazie și nu contează de câți ani vă știți sau de câte ori i-ai ajutat.