| coz a întrebat:

Acum 4 luni prietena mea s-a despartit de mine pentru ca incepea sa ii placa de un alt baiat si mi-a spus ca se simte vinovata si nu vrea sa ma raneasca si mai bine ne despartim. Am acceptat cu greu dar mi-a spus ca in viitor vom fi din nou impreuna. Ma ranit mult dar nu am vrut sa trec peste si in fiecare zii incercam sa o conving sa fim din nou impreuna dar asta ducea mereu la cearta. Intr-o zi am pus-o sa aleaga dintre mine care ma cunoaste de 4-5 ani sau celalalt tip care il cunoaste de un an si cica m-ar fi ales pe mine dar dupa o luna aflu ca m-a mintit si vorbea cu el in fiecare zi. Am fost socat am inceput sa plang ca in ziua cand ne-am despartit si din cauza furiei am pus-o sa aleaga din nou si la ales pala ca"asa e mai bine pentru amandoi". Am inceput sa o urasc dar asta nu a durat mai mult de 2 zile, dupa eram in fiecare zi trist si cu gandu la ea. Acum 3 zile am bagat-o din nou in seama si i-am spus sa ma ierte si sa fim din nou prieteni. A acceptat dar am aflat ca acum il iubeste pe ala si ca asteapta sa fie impreuna cu el. Nu mai stiu ce sa fac, vreau sa ma duc la ei in liceu(sunt in aceeasi clasa ei 2) si sa-l iau la bataie pala sa ma razbun pentru toate zilele cand am suferit din cauza lui. Nici acum nu am trecut peste... si vreau incontinuare sa fiu impreuna cu fata aia dar mi-a spus ca nu vom mai fii niciodata impreuna, ma puteti ajuta cu un sfat? chiar nu stiu ce sa mai fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba unele femei sunt panarame si curve, nu se satura si vor din ce in ce mai bine sa experimenteze...
daca sa zicem te-ai fi insurat cu ea si dupa 1 an max divorteaza ca a vazut pe unu care il cunoaste f putin si arata super... cum va fi atunci. E MAI BINE ACUM DECAT NICIODATA, uit-o sunt destule fete in lumea asta cu o fata trebuie sa stai ceva timp pana o cunosti vezi cum gandeste, fetele sunt imprevizibile, "daca nu era cu tine il insela pe altu cu tine".
Dupa cate am intels va cunosteti de 4 5 ani dao in colo de treaba e panarama zi mesri ca nu ti-a facut mai tarziu ci acum.
DACA VINE CUMVA LA TINE ZI CA NU MAI PUTETI FI IMPREUNA CAI O PANARAMA aai vrea sa se f... cu ala ca poate arata mai bine. ca tine si dupa aia sa vina la prost inapoi.
Fi BARBAT
Trebuia sa spui si ce varsta aveti deci daca ai peste 18 ani...

4 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Serios? ai fost sa iti ceri iertare? unde ti-e orgoliul?
imi pare rau pentru tine, cel mai bine ar fi sa o uitiwinking

| iAmFabulosxo a răspuns:

Mi s-a intamplat, si sunt fata..de obicei asta se intampla la fete dar uite si baieti care iubesc.bravo! ce pot spune? stii ce sfat mi-a dat o prietena cand eram si eu in aceeasi situatie? sa fiu indiferenta, sa vada ca nu-mi pasa..asa ei ii va parea rau si va vedea ce a pierdut.acum baiatul ala se tine dupa mine si eu nu-i mai dau atentie.iesi cu alte fete, distreaza-te si cu siguranta vei uita! kisses

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa te umilesti in modul in care ai facut'o ducandu'te la ea sa ii ceri iertare.winking Tu nu ai facut nimic rau, ea a vrut sa se desparta de tine. nu tu de ea. Imi pare rau pentru tine dar sfatul meu e sa gasesti o alta fata care sa merite iubirea ta.

| adeee79 a răspuns:

Nu ar trebui sa fi geloasa pe prietenul ei... cred ca e numai vina ei, iar tu nu trebuia sa te rogi atat de ea pentru ca nu merita. incearca sa iti faci noi prieteni pe care sa te poti baza si care sa nu te lase pentru unu baiat sau o fata.happy