| Laur195 a întrebat:

Acum cateva zile eram pe afara, cu cativa prieteni...La un moment dat, fostul prieten al iubitei mele a venit la mine sa ma loveasca, fara sa stiu de ce...Problema e ca l-am cam batut rau, poate depune plangere sau ceva la politie? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poate merge faza ca l-ai batut in regim de aparare? Daca ai si ceva martori pe acolo ca el a inceput cu atat mai bine

| Laur195 explică (pentru Adry05):

Aa pai martori am, si da, cred ca ar merge si faza cu apararea..mersi laughing

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate depune plangere.
Poate sa scoata si certificat medico- legal si apoi sa te dea in judecata.

| Laur195 explică (pentru Violleta2022):

Am pus-o laughing

| Laur195 explică (pentru Violleta2022):

Apropo cate zile are la dispozitie sa depuna plangere sau poate oricand