| sTeFaN. a întrebat:

Acum ceva timp am fost la banca sa imi scot niste bani de pe card, si am introdus codul pin gresit si bancomatul mi-a retras cardul.Am fost la banca, mi l-am recuperat si mi s-a spus ca trebuie sa sun la Bucuresti ca sa mi-l deblocheze.Au trecut 2luni si eu nu am mai sunat...nu ma interesat asa mult. P:S cardul e pentru banii de liceu... oare mai primesc banii aia sau nu?thinking

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am o greseala de indreptat. Poti sa scoti banii daca te prezinti la ghiseul bancii cu cartea de identitate.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banii sunt virati intr-un cont. Cardul este pe langa cont. Cardul este blocat, contul nu. Deci banii sunt in cont numai ca nu-i poti ridica pana nu suni la Bucresti la numarul de pe card.