| AiciSunt a întrebat:

Salut.
Acum fara nici un misto, am si eu o nelamurire, dar si o problema in acelasi timp.

Acum 20 de mimute (de la postarea aceast) mi s-a rupt "ata" (sau asa cred).
Nu in timpul unui act sexual, ci masturbandu-ma.
Am simtit ca a pocnit ceva in timp ce ma masturbam, cand m-am uitat la penis am vazut sange.
Am fost in baie, m-am spalat pe maini si am luat un servetel si m-am sters pe penia de sange, a curs o cantitate de zange mare (zic eu), m-am speria si m-am uitat ce e acolo.
M-am sters si am vazut ca iese sange dintr-un "tub" aceea este de fapt "ata"?
Am pus un servetel in jurul penisului pentru ca nu se oprea sangerarea.
Este ceva in neregula?
O sa vorbesc cu tatal meu despre chestia asta peste cateva ore (Acum fiind ora 1:25AM)
Ar trebui sa vizitez un medic?
Tin sa mentionez ca am 16 ani.

4 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Auci. Mie cand mi s-a rupt ata, mi-a curs foarte putin sange si s-a oprit repede. Nu cred ca este in regula daca curge mult. Eu zic sa mergi la medic

| AiciSunt explică (pentru StefanDrg):

La medicul de familie e ok?
Adica m-ar ajuta, intrumandu-ma sa fac ceva?

| StefanDrg a răspuns (pentru AiciSunt):

Daca esti asigurat du-te la medicul sa-ti dea trimitere la ceva. Daca nu esti asigurat du-te la clinica privata

| AiciSunt explică:

Daca este nevoie, dau si poza, nu e problema.