| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 2 sau 3 luni, i-am facut cateva poze unui coleg de clasa (telefoanele sunt interzise in scoala), am luat niste poze de pe Facebook-ul lui (public), iar apoi am facut un colaj video (nu stiu cum sa ii spun) pentru amuzament. Am trimis videoclipul la trei colegi, iar dintre ei unul l-a trimis mai departe, unui baiat din alta clasa, pe care eu nu il cunosc. Acesta l-a postat pe YouTube si mama colegului meu (cel din poze) a aflat, s-a dus la politie si ei au aflat IP-ul si locatia celui care a postat videoclipul. Am incercat sa vorbesc cu el, dar mi-a spus ca nu mai are contul de pe care a postat. A uitat emailul SI parola. Cum sa fac ca sa stearga videoclipul de pe YouTube? Va rog sa ma ajutati. (Scuzati categoria)

2 răspunsuri:
| Ciubotaru_Cezar_Paul_1970 a răspuns:

Da report de pe cat mai multe conturi si dai dislike

| smlltwnkd a răspuns:

Pai cel mai bun caz e sa raportezi si tu si cine mai poate filmuletul pana se va sterge eventual laughing