| anonim_4396 a întrebat:

Salut all! Am 1 metru si 78 cm...Si pot spune ca sunt slabut. Ce exercitii fizice imi recomandati si pun niste muschi pe mine? Si spuneti exercitii pe care le-ati facut voi si in cat timp au dat roade nu ce ati citit pe net sau pe altundeva.Si ce alimentatie trebuie sa am pentru. a accelera crestrea masei musculare?

Răspuns Câştigător
| Seby_3265 a răspuns:

Hei, merg la sala de aproape 2 ani, m-am apucat de culturism din februarie, dar sper sa te pot ajuta. Daca ai bani, du-te si tu la sala, ar fi mult mai eficient decat acasa, dar, daca nu ai posibilitatea, trimite un mesaj privat, si o sa iti spun tot ce stiu despre antrenamente si alimentatie, care au functionat si pentru mine. Astept.