| BlueEyes_2305 a întrebat:

Salut all! Cine ma juta si pe mine cu niste status noi? dar sa nu fie de dragoste.please.Cine imi da cele mai multe si mai frumoase status primeste fundita:*:*astept

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? raised eyebrows Ai ceva cu mine?; )) Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine? laughing

personalitatea ta te-a scapat de greu. pentru ca ce`i frumos ii place si lu` Dumnezeu love struck

Crede ca`s indragostit` la nebunie`. ca` m`o zapacit complet. dar stai asa`. ca eu`s in stare sa` te las` si amanet!

Putem v0rbi dipl0mat, frumos sa ne zambim, insa` din ochii mei vei citi: Pakt, la mine astea nu tin!

Sunt 1000` de persoane care vor sa` ma` invete sa` ma` schimb cumva. dar le dau la o parte si merg mai departe. e alegerea mea`!

nu te gandi la persoanele din trecutu` tau... daca` nu fac parte din prezent`. exista` un motiv!

Fata desteapta saruta`, dar nu iubeste, asculta`, dar nu crede.

ti-ai Luat`o in cap`. Ce`pacat`! Acum`esti mai de ***`! winking. ce s`a intamplat`? surprize. ti-as fi spus`ca te`iubesc`. da ***`. n`ar fi rimat`!
Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua` barfa! Da` cand ajunge la Mine. Isi cere scuze tarfa`! oh go on
•De obicei, ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma` inghit;]•
Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.

De atata barfa` m`am intoXicat, dar sa` stii ca` omu` nebarfit e om ratat `!`
ti-a venit taxiul du`te pe drumul tau ca` tie nu tie bine decat cand mi`e mie rau`!
Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza` in viitor.
E mult mai usor sa transformi prietenia in dragoste decat dragostea in prietenie.

Sunt o fata` care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa! Imi place viata nu ma` poti judeca, nu trebuie sa-ti scriu vreun raport pe unde umblu`, si nici explicatii sa-ti dau!

Stiu ca nu`ti trece prin cap ce`s in stare sa` fac, m`am saturat sa` te lovesc cu vorbe si ma` chinui sa` tac.

profit de iluzii si cuvinte false.gen"te iubesc" comportament copilaresc.gelozie,certuri,asta e relatie? sigur faci asta din lipsa de ocupatie

Hai, exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa-ti gasesc o replica`happy

Am niste ganduri necurate. Sa` plec undeva departe. Sa` le pun capat la toate printr`un zbor de la etaju` 7.

Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… laughing)

Imi vine sa rad! Am impresia ca esti tampit! Ce mortsi matii tsi-am facut sa nu dormi linistit?

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce are ea e dorit mereu!

Viata`i Singurul Examen la Care Nu se poate Copia

Cei care nu ma cunosc nu au cum sa faca fata.la ei in cap.Prognoza Meteo arata CEATA

Bate`n Lemn Sa Nu Ajungi Ca Mine `Sunt Prea Fericita Si Tie Nu ti-ar Sta Bine`!

Măă super pis pe tinee` kiss Adu`Ţi amiNte ca şi tuu` ai facut`0 când am avut super nevoie` de tinee happy

Am invatat sa am rabdare. Ca totul iti iese atunci cand nimeni nu te crede`n stare.

Am doua` fatse si acum o dezvolt pe a treia`!

Eu te-am inselat. Tu` mai provokaat`!

Si cand zic: ''Sa moara` ma`ta!'' nu te injur, imi pun o dorinta`.

Esti incredibil baietas`. incepi sa`mi placi! Orice`ai face doar sa` nu te lasi`!
nu stiu daca` ti-ai dat tu seama. Da` cam ti-a scazut vrajeala Insa` te pot ajuta`tongue Iti dau un pic din a mea`.

E o perioada` in viata` cand ti se vede pe fata` cam cata` viata` ti-a ramas de aseara` pana` dimineata`.

Credeam ca nu te merit dar am inteles ca` acela dintre noi care nu merita` erai tu si cand vei intelege de ce, vei incepe sa meriti!

Stii. O prietenie.Nu inseamna doar curve, droguri sau o betie.Asa ca` fi acolo ca ajutor, nu ca actor.Gata sa` lupti cu pumnii stransi.In razboiele lor.

1 răspuns:
| scarlethara a răspuns:

Nimic nou sub soare
cauza si efect
evolution.revolution.