| vladoctavianyt a întrebat:

Salut, am 13 ani am și eu o întrebare, azi când ma masturbam mi-a venit sperma(nu lichidul ejactulator) și nu stiu dacă e ok pentru ca mie încă nu mi s-a dezvoltat ca lumea penisul și acum vin cu întrebarea, e ok?

Răspuns Câştigător
| Darius81 a răspuns:

Da e normal, incepe pubertatea pentru tine, va creste stai linistit

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la 13-14 ani apare si sperma, doar ca nu trebuei sa abuzezi de cuculetul ala, masturabdndu-l zilnic, fiindca poti lesina.
Sperma are nevoie de 10 zile ca sa se produca.

| mariusglis a răspuns:

Nu-ți fă griji ai timp până pe la 16 17 18 ani cel târziu iti creștehappywinking
Din propria mi experiență iti zic
Acm o am de (18 cm )