| alealinaa a întrebat:

Salut! Am 13 ani și am înălțimea de 1.46 cm.
Toți colegii de la mine din clasă sunt mai înalți decât mine și tot timpul mă stresează ca sunt cea mai pitică. Ce părere aveți?
Ce aș putea face ca să cresc?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea manca mai multe fructe proaspete si legume, ai putea face un sport care sa-ti stimuleze cresterea, ai putea dormii mai mult...

2 răspunsuri:
| Ionutzishugo a răspuns:

Tu ești așa data de Dumnezeu. De ce să crești? Tu ești supărată că ești pitica dar alții sunt supărați că nu au ce manca. Nu e un motiv de supărare că nu ești înaltă.

| alealinaa explică (pentru Ionutzishugo):

Nu am zis ca sunt suparata, dar uneori ma simt prost ca toti sunt mai inalti ca mine, chiar si prietenele mele de 11-12 ani