| Poocel a întrebat:

Am 13 ani si am un canal de Youtube unde postez diferite type beat-uri pentru diferiti artisti. Niste oameni vor sa imi cumpere beat-urile. Cum as putea sa imi conving parintii sa faca un cont de paypal cu cardul meu? Deoarece ei nu vor sa isi piarda banii, parintii mei nu sunt de acord cu asta si ii inteleg. Are cineva un argument bun care sa ii convinga cumva sa faca asta? Exista o alta metoda de a imi vinde beat-urile fara cont de paypal? Multumesc!

1 răspuns:
| Dana2103 a răspuns:

Nu poti avea cont paypal fara card bancar iar pentru card iti trebuie acordul parintilor si contract la banca