| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am 1, 64 si as vrea mai mult, adica vreau sa cresc in inaltime mult mai repede si nu stiu ce sa fac! Ce as putea face ca sa cresc in inaltime mai repede?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Baschet, handbal, exerciții fizice cu antrenor. Alimentație corecta, nutriționist.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti poti stimula hormonii de crestere printr-un sport facut ZILNIC! Bachet, volei, handbal sau inot!
Evident cu hrana sanatoasa, plina de legume, fructe si carne.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți grăbi acest proces.

| Sofer a răspuns:

Apucate de un sport și vei creste.